Donatii persoane fizice

1. Redirectioneaza 3,5% din impozitul pe venit

Directioneaza 3,5% din impozitul pe venit pentru programele gratuite ale Asociatiei KinetoBebe prin completarea formularului 230 care a aparut la incarcarea acestei pagini.

In cazul in care ai inchis formularul fara sa descarci formularul 230, poti da refresh la aceasta pagina.

Terapia senzoriala cumuleaza diferite metode de terapie prin lumina, vibratie, muzica, obiecte placute la atingere, folosind armonia adusa de camera senzoriala pentru a ajuta copilul sa se adapteze la mediul inconjurator. Are un impact pozitiv asupra abilitatilor de concentrare si a comportamentului.  Este parte integranta a recuperarii copiilor cu tulburari din spectrul autist (TSA), ADHD, deficit de intelect sau tulburari sensitive si senzoriale, venind in complementarea terapiei kinetice. Terapia senzoriala este accesibila in toate Centrele KinetoBebe, in spatii dedicate si dotate cu elemente din kitul Snoezelen: tubul cu lumina si bule de aer, panou cu cilindrii luminosi, placi senzoriale cu lumina, fibra optica luminoasa si proiectie de lumina ambientala.

Cum donez?

a. Completeaza-l cu datele tale personale si semneaza-l la „Semnatura Contribuabil”.

b. Salveaza formularul in format PDF.

c. Am completat si salvat formularul. Ce optiuni am?

I. Incarca formularul mai jos si noi il vom depune pentru tine:

Luni - Vineri: 08:00 - 20:00

Sambata: 08:00 - 15:00

Duminica: Inchis

Multumim pentru aplicare!

Trimite

II. Trimite formularul pe adresa inscrieri@kinetobebe.ro  si noi il vom depune pentru tine

III. Vino cu documentul semnat si depune-l la unul dintre sediile Asociatiei KinetoBebe

IV. Printeaza formularul completat si trimite-l prin curier la sediul nostru: Asociatia KinetoBebe, Calea Mosilor, nr 158, etj 6, sector 2, Bucuresti

Va multumim pentru sprijin!

Sau descarca formularul de mai jos:

2. Doneaza prin virament bancar

Asociatia KinetoBebe

Cod fiscal: CIF RO 38992887

Cont bancar: IBAN RO43INGB0000999910060589   ING Bank Bucuresti Centrala

Donatii persoane fizice

1. Redirectioneaza 3,5% din impozitul pe venit

Cum donez?

b. Salveaza formularul in format PDF.

c. Am completat si salvat formularul. Ce optiuni am?

I. Incarca formularul mai jos si noi il vom depune pentru tine:

Luni - Vineri: 08:00 - 20:00

Sambata: 08:00 - 15:00

Duminica: Inchis

Multumim pentru aplicare!

Va multumim pentru sprijin!

Sau descarca formularul de mai jos:

2. Doneaza prin plata simpla cu cardul in formularul alaturat

Adauga suma pe care doresti sa o donezi si apoi urmeaza pasii pentru a incheia plata cu cardul.

2. Doneaza prin virament bancar

Asociatia KinetoBebe